Travel, White 40 gr, 50*75 cm, 10 kg 592pcs
| Paino: | 10 kg |
| Gram weight: | 40 g |
| Width: | 50 cm |
| Length: | 75 cm |
| Minimum production batch: | 30 pcs |
| Package width: | 75 cm |
| Package length: | 50 cm |
| Package height: | 3 cm |
| Packages on a pallet: | 40 pcs |
| Pieces in package: | 592 pcs |
...
Katso muut Travel tuotteet
Katso muut Omat tuotteet tuotteet
-
Lahjapaperi Minttu, valkoinen pohja, 75cm 60g 5 m/rulla
Varastossa (302)Veroton: 1,24 € Verollinen: 1,56 € -
Lahjapaperi Burgundi, Valkoinen, 75cm 60g 5 m/rulla
Varastossa (267)Veroton: 1,24 € Verollinen: 1,56 €





