Sonnet, Brown 40 gr, 75 cm, 8 kg roll
| Weight: | 8 kg |
| Gram weight: | 40 g |
| Width: | 75 cm |
| Minimum production batch: | 20 pcs |
| Metric Quantity / roll: | 230 m |
| Package width: | 75 cm |
| Package length: | 14 cm |
| Package height: | 14 cm |
| Packages on a pallet: | 40 pcs |
...







