Sonnet, Brown 40 gr, 60*75 cm, 10 kg 494pcs
| Weight: | 10 kg |
| Gram weight: | 40 g |
| Width: | 60 cm |
| Length: | 75 cm |
| Minimum production batch: | 30 pcs |
| Package width: | 60 cm |
| Package length: | 40 cm |
| Package height: | 7 cm |
| Packages on a pallet: | 56 pcs |
| Pieces in package: | 494 pcs |
...
See other Sonnet products
See other Chain Products products
-
Spoon 140 mm long, made from wood birch, 100 pcs/pac
In stock (295)Excl. Tax: €4.00 Incl. Tax: €5.02






