Vienna, White 40 gr, 50*75 cm, 10 kg
| Paino: | 10 kg |
| Gram weight: | 40 g |
| Width: | 75 cm |
| Length: | 50 cm |
| Minimum production batch: | 30 pcs |
| Package width: | 75 cm |
| Package length: | 50 cm |
| Package height: | 3 cm |
| Packages on a pallet: | 40 pcs |
| Pieces in package: | 592 pcs |
...
Katso muut Vienna tuotteet
Katso muut OMAT tuotteet
-
Eco -nuudelikulho 560ml, 35 kpl
Varastossa (235)7,15 €
Tarjoushinta: Veroton: 3,42 € Verollinen: 4,29 €







