Kartonkinen leivosrasia printillä, valkoinen 30*30*13 cm, 20kpl, kierrätettävä
| Paino: | 3 kg |
| Width: | 30 cm |
| Length: | 12.5 cm |
| Depth: | 30 cm |
| Capacity: | 0 L |
| Package width: | 42 cm |
| Package length: | 30 cm |
| Package height: | 12 cm |
| Pieces in package: | 20 pcs |
...
Katso muut Omat tuotteet tuotteet
-
Lahjapaperi Minttu, valkoinen pohja, 75cm 60g 5 m/rulla
Varastossa (302)Veroton: 1,24 € Verollinen: 1,56 € -
Lahjapaperi Burgundi, Valkoinen, 75cm 60g 5 m/rulla
Varastossa (267)Veroton: 1,24 € Verollinen: 1,56 €


