Takeaway annosrasia sokeriruo'osta, 2- osainen, 25x16x7cm 250 kpl
| Paino: | 8 kg |
| Width: | 25 cm |
| Length: | 16 cm |
| Depth: | 7 cm |
| Capacity: | 0 L |
| Package width: | 0 cm |
| Package length: | 0 cm |
| Package height: | 0 cm |
| Pieces in package: | 250 pcs |
...
Katso muut Omat tuotteet tuotteet
-
Lahjapaperi Minttu, valkoinen pohja, 75cm 60g 5 m/rulla
Varastossa (302)Veroton: 1,24 € Verollinen: 1,56 € -
Lahjapaperi Burgundi, Valkoinen, 75cm 60g 5 m/rulla
Varastossa (267)Veroton: 1,24 € Verollinen: 1,56 €


