Elintarvikehyväksytty ruskea paperipussi, 45gr paperia 2,2*9,5*4,5cm. 0,5 kg, 1000 kpl
| Paino: | 3 kg |
| Gram weight: | 45 g |
| Width: | 2.2 cm |
| Length: | 9.5 cm |
| Depth: | 4.5 cm |
| Package width: | 30 cm |
| Package length: | 23 cm |
| Package height: | 15 cm |
| Pieces in package: | 1000 pcs |
...
Katso muut Ketjun tuotteet tuotteet
-
Lahjapaperi Minttu, valkoinen pohja, 75cm 60g 5 m/rulla
Varastossa (302)Veroton: 1,24 € Verollinen: 1,56 € -
Lahjapaperi Burgundi, Valkoinen, 75cm 60g 5 m/rulla
Varastossa (267)Veroton: 1,24 € Verollinen: 1,56 €


