| Paino: | 8 kg |
| Gram weight: | 40 g |
| Width: | 75 cm |
| Minimum production batch: | 20 pcs |
| Metric Quantity / roll: | 230 m |
| Package width: | 75 cm |
| Package length: | 14 cm |
| Package height: | 14 cm |
| Packages on a pallet: | 42 pcs |
Katso muut Calla tuotteet
-
Calla, White 40 gr, 75 cm, 3 kg roll 84m
Varastossa (31)12,99 €
Tarjoushinta: Veroton: 4,14 € Verollinen: 5,20 €
-
Calla, Brown 40 gr, 75 cm, 3 kg roll 84m
Varastossa (21)13,11 €
Tarjoushinta: Veroton: 6,27 € Verollinen: 7,87 €
Katso muut OMAT tuotteet
-
Eco -nuudelikulho 560ml, 35 kpl
Varastossa (235)7,15 €
Tarjoushinta: Veroton: 3,42 € Verollinen: 4,29 €





