Elintarvikehyväksytty valkoinen paperipussi, 45gr paperia, 1 kg, 1000 kpl
| Paino: | 5 kg |
| Gram weight: | 45 g |
| Width: | 12.5 cm |
| Length: | 28 cm |
| Depth: | 6 cm |
| Package width: | 39 cm |
| Package length: | 29 cm |
| Package height: | 12 cm |
| Pieces in package: | 1000 pcs |
...
Katso muut Ketjun tuotteet tuotteet
-
Lahjapaperi Minttu, valkoinen pohja, 75cm 60g 5 m/rulla
Varastossa (302)Veroton: 1,24 € Verollinen: 1,56 € -
Lahjapaperi Burgundi, Valkoinen, 75cm 60g 5 m/rulla
Varastossa (267)Veroton: 1,24 € Verollinen: 1,56 €


