Art of Leaf's, Brown 40 gr, 60*75 cm, 10 kg 494pcs
| Paino: | 10 kg |
| Gram weight: | 40 g |
| Width: | 75 cm |
| Length: | 60 cm |
| Minimum production batch: | 30 pcs |
| Package width: | 60 cm |
| Package length: | 40 cm |
| Package height: | 7 cm |
| Packages on a pallet: | 56 pcs |
| Pieces in package: | 494 pcs |
...
Katso muut Art of Leaf's tuotteet
-
Art of Leaf´s, Valkoinen 40 gr, 75 cm, 3 kg roll 84m
Varastossa (71)Veroton: 8,77 € Verollinen: 11,01 € -
Art of Leaf´s, Brown 40 gr, 75 cm, 3 kg roll 84m
Varastossa (25)Veroton: 8,86 € Verollinen: 11,12 € -
Art of Leaf's, Brown 40 gr, 60*75 cm, 10 kg 494pcs
TehdastilausVeroton: 41,80 € Verollinen: 52,46 €
Katso muut Ketjun tuotteet tuotteet
-
Lahjapaperi Minttu, valkoinen pohja, 75cm 60g 5 m/rulla
Varastossa (302)Veroton: 1,24 € Verollinen: 1,56 € -
Lahjapaperi Burgundi, Valkoinen, 75cm 60g 5 m/rulla
Varastossa (267)Veroton: 1,24 € Verollinen: 1,56 €


