Afri, White 40 gr, 75*100 cm, 10 kg
| Paino: | 10 kg |
| Gram weight: | 40 g |
| Width: | 75 cm |
| Length: | 100 cm |
| Minimum production batch: | 30 pcs |
| Package width: | 76 cm |
| Package length: | 36 cm |
| Package height: | 6 cm |
| Packages on a pallet: | 45 pcs |
| Pieces in package: | 310 pcs |
...
Katso muut Afri tuotteet
-
Kukkapaperi Afri, Valkoinen 40 gr, 75 cm, 3 kg roll
Varastossa (66)Veroton: 9,62 € Verollinen: 12,07 € -
Lahjapaperi Afri, Valkoinen 60 gr, 75 cm, 62m/roll
Varastossa (5)Veroton: 19,95 € Verollinen: 25,04 €
Katso muut Omat tuotteet tuotteet
-
Lahjapaperi Minttu, valkoinen pohja, 75cm 60g 5 m/rulla
Varastossa (302)Veroton: 1,24 € Verollinen: 1,56 € -
Lahjapaperi Burgundi, Valkoinen, 75cm 60g 5 m/rulla
Varastossa (267)Veroton: 1,24 € Verollinen: 1,56 €




