Sun Flowers, Brown 40 gr, 75 cm, 10 m roll 33 roll / box
| Weight: | 12 kg |
| Gram weight: | 40 g |
| Width: | 75 cm |
| Metric Quantity / roll: | 10 m |
| Package width: | 77 cm |
| Package length: | 30 cm |
| Package height: | 20 cm |
| Packages on a pallet: | 16 pcs |
...
See other Sun Flowers products
-
Sun Flowers, Brown 40 gr, 75 cm, 10 m roll 33 roll / box
In stock (6)Excl. Tax: €39.96 Incl. Tax: €50.15
See other Chain Products products
-
Spoon 140 mm long, made from wood birch, 100 pcs/pac
In stock (295)Excl. Tax: €4.00 Incl. Tax: €5.02






