Summer Flowers, White 40 gr, 50*75 cm, 10 kg
| Weight: | 10 kg |
| Gram weight: | 40 g |
| Width: | 75 cm |
| Length: | 50 cm |
| Minimum production batch: | 30 pcs |
| Package width: | 75 cm |
| Package length: | 50 cm |
| Package height: | 3 cm |
| Packages on a pallet: | 40 pcs |
| Pieces in package: | 592 pcs |
...
See other Sun Flowers products
-
Sun Flowers, Brown 40 gr, 75 cm, 10 m roll 33 roll / box
In stock (6)Excl. Tax: €39.96 Incl. Tax: €50.15







