Food film sheets, 30*30 cm, 5kg pack
| Weight: | 5 kg |
| Width: | 30 cm |
| Length: | 30 cm |
| Material thickness: | 25 μm |
| Package width: | 30 cm |
| Package length: | 30 cm |
| Package height: | 7 cm |
| Pieces in package: | 2250 pcs |
...
See other FOOD PACKAGING products
-
Fast food paper, Unprinted 30*35 cm EcoNature 500 pcs/pack
In stock (24)Excl. Tax: €12.80 Incl. Tax: €16.06



